Co vás čeká

Náplní Vaší práce bude tvorba grafických návrhů /CorelDraw/, komunikace se zákazníkem, obsluha plošného řezacího plotru a velkoplošné digitální tiskárny.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Kreativní myšlení, samostatnost, manuální zručnost, prostorové vidění, technické cítění, pozitivní přístup. Zaučíme.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost práce se samolepícími foliemi, zkušenost s polepy vozidel.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí zavedené společnosti se silným partnerem, pomocnou ruku a solidní jednání, možnost profesního růstu, příjemné pracovní prostředí, pravidelný příjem s možností cílových odměn, benefity - stravenky, příspěvek na životní pojištění. Mzdu dle vzdělání a praxe - osobní jednání.

Společnost
GS PLUS s.r.o.
Adresa
Bohunická cesta 385/5, Moravany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 24 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Grafik, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.