BAVÍ VÁS ADMINITRATIVA A JEDNÁNÍ S LIDMI?

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu v Plzni – střední škola, s.r.o. naším posláním je vychovávat samostatné a na vysoké odborné úrovni připravené zaměstnance hotelů, restaurací a cestovního ruchu a lidi schopné v tomto oboru samostatně podnikat. V současné chvíli hledáme šikovnou posilu na pozici:

VÝKONNÝ/Á ASISTENT/KA

Hledáme akčního člověka, který rád zpracovává administrativu, rád jedná s lidmi osobně i telefonicky a dokáže od nich získat splněné úkoly. Tato pozice je taková křižovatka a styčný bod, jak pro vedení školy, kolegy, studenty a rodiče. Je potřeba si udržet pořádek a porozumění se všemi lidmi.

  • Dokážete si svou práci zorganizovat a naplánovat?
  • Úkoly řešíte rychle a efektivně?
  • Když potřebujete, aby kolegové pro Vás splnili úkol, máte s nimi stále trpělivost?
  • Baví Vás telefonovat?
  • Jsou za Vámi vidět pracovní výsledky, které si můžeme ověřit?

Pokud ano, přihlaste se. Neočekávejte však na pozici klídek a pohodu s kafíčkem.

Výsledkem Vaší práce jsou včas a kvalitně hotové zadané úkoly.

Co Vás čeká:

  • Školní administrativa (práce s on-line systémem a textem, komunikace s úřady, práce s Excel tabulkami, sepisování podkladů, vyřizování pošty…)
  • Organizace, komunikace s kolegy a žáky (kalendář paní ředitelky, osobní požadavky žáků, …)
  • Telefonování se všemi, co do školy zavolají
  • Vyžadování splněných úkolů od kolegů a žáků

Co budete k práci potřebovat:

  • znalost práce PC (Windows, MS Office)
  • Excel – praktické zkušenosti s kontingenčními tabulkami
  • výborná znalost ČJ
  • psaní všemi deseti

Výhodou:

  • vysokoškolské vzdělání pedagogické

Proč jít pracovat právě k nám:

  • Ukážete, co ve Vás je.
  • Stanete se pevným bodem pro školu.
  • Budete mít radost ze skvěle vykonané práce.
  • Budete pravou rukou paní ředitelky.
  • Díky Vám bude po administrativní stránce vše skvěle fungovat.
  • Zorganizujete jak děti, které za Vámi budou chodit, ale někdy i kolegy, když po nich budete něco vyžadovat,
  • Budete ochutnávat delikatesy od dětí a uslyšíte co se jim podařilo.
  • Vztahy s kolegy a žáky budou skvělé.
  • Jsme malý kolektiv, vše musí klapat, pak si užijeme i společnou zábavu ve volném čase.

Těším se na každého, kdo chce být pro školu oporou a využít své dovednosti na pozici výkonné asistentky/ta. Jdete do toho?

Pokud ano, klikněte na tlačítko „Odpovědět“, odpovím každému.

Společnost
PERFORMIA, spol. s r. o.
Adresa
Nade Mží 734/1, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Závodní stravování, Firemní školka, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Cestovní ruch a ubytování, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Prodejce zájezdů, Pracovník back office, Pracovník na přepážce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura