HERO CZECH s.r.o., švýcarská potravinářská společnost vlastnící značky SUNAR, CORNY a SCHWARTAU vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Medical & Pharma Representative CR (region SZ Čechy)

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • znalost oboru OTC, popř. FMCG
  • orientace na výsledek
  • aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
  • výborné komunikační, prezentační a prodejní dovednosti
  • zkušenosti s vedením obchodního jednání
  • schopnost týmové spolupráce
  • ochotu cestovat
  • znalost práce na PC – MS Office
  • bydliště v regionu podmínkou
  • ŘP sk. B

Náplň práce

  • denní kontakt s pediatry ve svěřeném regionu (Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Chomutov, Louny, Most, Teplice, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa, Mělník)
  • aktivní spolupráce s nemocnicemi a kojeneckými ústavy ve svěřeném regionu
  • pravidelné návštěvy lékáren, udržování a rozvíjení vztahů
  • zodpovědnost a podpora prodeje ve svěřeném regionu
  • příprava a organizace seminářů a prezentace portfolia na kongresech/lékárnách
  • zpětná vazba a reporting manažerovi

Nabízíme

  • zajímavou a samostatnou práci s významnými značkami
  • odpovídající finanční ohodnocení a zajímavou nabídku benefitů
  • služební vozidlo i k soukromým účelům

Společnost
SUNAR, CORNY, SCHWARTAU (Hero Czech s.r.o.)
Adresa
Radlická 751/113e, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Obchodní zástupce, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel