Pro organizaci ROZKOŠ bez RIZIKA hledáme kolegyni na pozici

TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNICE PRAHA

Chcete rozšířit své pracovní zkušenosti o zajímavou oblast sociálních služeb? Rádi Vás přivítáme v našem týmu! U nás v „Rozkoši“ máte možnost podílet se na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb. Nabízíme zajímavou, smysluplnou práci, která souvisí se zajišťováním sociální, zdravotní a terapeutické podpory lidem pracujícím v sexbyznysu.

Náplň práce:

× terénní práce zpravidla v denních, večerních i nočních hodinách

× administrativa spojená se sociální prací

× spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi

× pravidelné povinné vzdělávání, účast na konferencích, interní a externí stáže

× účast na poradách, supervizích a dalších pracovních setkáních

Požadujeme:

× ukončené VOŠ nebo VŠ studium v oborech zaměřených na sociální práci dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění

× ochotu pracovat i ve večerních a nočních hodinách, ochotu cestovat

× uživatelskou znalost programů Word, Excel, orientaci na internetu

× spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti

× nutností je ŘP sk. B s aktivní praxí

× základní komunikaci v anglickém jazyce, další jazyk výhodou

× respekt k práci v sexbyznysu

× výhodou je též praxe v terénní práci, vzdělání v oblasti krizové intervence, v motivačních rozhovorech apod.

Nabízíme:

× práci na HPP, plný úvazek

× zaškolení a supervizi, další vzdělávání

× práci se společenským přesahem a individuálním přístupem k cílové skupině (muži a ženy pracující v sexbyznysu

× kancelář v centru Prahy

× práci se zajímavými podmínkami

× specifickou a vstřícnou firemní kulturu

Máte možnost poznat chod jedinečné a zavedené neziskové organizace, která funguje v ČR téměř 30 let. Standard námi poskytovaných služeb je na vysoké úrovni, protože naše práce nás baví. Vycházíme si vstříc tak, aby náš život nebyl jen o práci.

Nástup dle dohody, ideálně od 1. 1. 2022.

Společnost
ROZKOŠ bez RIZIKA, z. s.
Adresa
Bolzanova 1615/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace