Kdo jsme?

Společnost působící 24let v oblasti informačních technologií – zabývající se převážně výrobou PC a prodejem IT a souvisejících služeb

Hledáme podporu týmu na pozici: Asistent/ka

Náplň práce

  • Administrativní podpora celé společnosti
  • Telefonický kontakt se zákazníky
  • Kompletace faktur, smluv, komplexní adm. práce

Nabízíme:

  • Mobilní telefon, notebook, stravenky
  • Služební auto i pro osobní potřebu
  • Prostor pro osobní a profesní rozvoj
  • Práci s přátelským kolektivem
  • Nástup možný 1.2 nebo 1.3.2022
  • Pracoviště snadno dostupné i MHD: Ostrava-Mariánské náměstí
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Doba určitá (zástup za rodičovskou).

Požadavky na zaměstnance:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost práce na PC (MS Office), součástí pohovoru jsou i praktické testy z Excelu a Wordu
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Přesnost, spolehlivost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Minimálně základní znalost Anglického jazyka – nutná ochota ke komunikaci (telefonicky, e-mailem)
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou

Společnost
FLAME System s.r.o.
Adresa
Dr. Maye 468/3, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.