Co vás čeká

Vedoucí výroby v oblasti kovovýroby a výroby plachtových rolovacích systémů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme znalosti v oblati

- kovovýroby a výrobních technologií

- povrchových uprav

- orientace ve výkresové dokumentaci

Výhodou bude, pokud budete umět

- základní znalosti programů SolidWorks, AutoCAD, ProfiCAD

Co vám můžeme nabídnout

- Stabilní zázemí v moderní a rozrůstající se společnosti

- HPP + individuální ohodnocení formou % provize ze zakázek

- Prostředí nových výrobních prostor s moderním vybavením

- Možnost vzdělání v oboru a technologiích

- Možnost vzdělání v cizích jazycích

Společnost
VSB Lighting s.r.o.
Adresa
24. dubna 49, Želešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Mechanik, Zámečník, Mistr, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VSB Lighting s.r.o., Viktor Staněk
602 582 228