European School of Business & Management SE je prestižní manažerská škola zaměřená na poskytování profesního vzdělání v programech BBA, MBA, DBA, LLM a Msc. Do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Marketingový specialista.

Popis pozice:

- příprava a realizace marketingové strategie

- administrace webových stránek (včetně SEO optimalizace)

- správa a optimalizace PPC kampaní

- vyhodnocení reklamy - Google Analytics, statistiky, reporty

- správa sociálních sítí

- grafická příprava, korekce marketingových a propagačních materiálů

- kreativita v oblasti PR

Požadujeme:

- praxi v oboru

- znalost marketingových nástrojů a pravidel

- výborná znalost MS Office

- grafické cítění, smysl pro detail

- samostatnost a spolehlivost

- znalost grafických programů (Canva, Photoshop) výhodou

- zkušenosti se správou PPC a Google Analytics výhodou

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení

- práce v mladém a přátelském kolektivu

- odpovědnou a zajímavou práci

- příjemné pracovní prostředí

- možnost účasti na vzdělávacích aktivitách

- motivační bonusy

Společnost
European School of Business & Management SE
Adresa
Londýnská 376/57, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

European School of Business & Management SE, Simona Probstová
Londýnská 376/57, 120 00 Praha – Vinohrady, ČR
+420 221 620 232