ZAMĚSTNÁNÍ Plný úvazek
ZAČÁTEK ihned
SPOLEČNOST Peek & Cloppenburg s.r.o.
KONTAKTNÍ OSOBA Marta Kot
PRACOVIŠTĚ Forum Nová Karolina, Ostrava a Přívoz

Peek & Cloppenburg je mezinárodní módní firma s přibližně 140 prodejnami v 15 evropských zemích. Nabízíme velký výběr kvalitních výrobků a mimořádně kvalitní služby zákazníkům. Jako rodinný podnik nabízíme našim zaměstnancům již 120 let bezpečné a dynamické pracovní prostředí a možnosti dlouhodobého kariérního růstu. Kombinujeme to nejlepší z obou světů: Spolehlivost s inovacemi, zaměření na ukazatele s vědomím trendů, vlastní odpovědnost s pocitem sounáležitosti a mnoho dalšího.

CO VÁS ČEKÁ

  • Podílení se na vedení týmu
  • Asistence vedoucímu oddělení při motivaci a školení týmu
  • Soustavná podpora a zlepšení prodeje
  • Zajištění přátelského a profesionálního zákaznického servisu v rámci oddělení
  • Pravidelná analýza zboží s následnou optimalizací prodejní plochy dle pravidel Visual Merchandisingu
  • Kontakt a spolupráce s oddělením nákupu za účelem zkvalitnění nabízeného sortimentu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Úspěšné absolvování oboru management s preferencí vysokoškolského vzdělání
  • Prokazatelná praxe v oboru, nejlépe v oblasti oděvů, spotřebního zboží či služeb
  • Nadšení pro módu a životní styl
  • Silná orientace na zákazníka a zákaznický servis
  • Vysoké odhodlání, iniciativa a proaktivní přístup k práci
  • Silné organizační a analytické schopnosti
  • Dobrá znalost německého a/nebo anglického jazyka

CO NABÍZÍME

  • Dynamické pracovní prostředí, pro něž je charakteristická týmová orientace a vlastní odpovědnost
  • Jistotu tradičního rodinného podniku
  • Individuální plánování profesního růstu
  • Celou řadu možností rozvoje
  • Zaměstnanecká sleva v prodejnách P&C

VÍCE INFORMACÍ career.peek-cloppenburg.com

Společnost
Peek & Cloppenburg s.r.o.
Adresa
okres Bruntál
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.