Klinika neurointervenční a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Praha přijme novou kolegyni/kolegu na pozici

VŠEOBECNÁ SESTRA – INTENZIVNÍ PÉČE

Specializovaná pracoviště EuroPainClinics poskytují komplexní zdravotní péči a ucelený systém intervenční léčby bolesti se zaměřením na bolest zad (precizní diagnostika + terapie + speciální funkční stabilizační cvičení). Při léčbě využíváme široké spektrum neurointervenčních a perkutánních endoskopických výkonů pod kontrolou RTG-C ramene a videonavigace. Svým zaměřením jsou pracoviště EuroPainClinics jediná klinická zařízení tohoto typu v České republice, kde poskytujeme vysoce kvalitní, inovativní a efektivní zdravotní péči hrazenou zdravotními pojišťovnami. www.europainclinics.cz.

Co od Vás požadujeme:

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona 96/2004 Sb.
  • Specializační vzdělání v oboru Intenzivní péče (ARIP)
  • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona 96/2004 Sb.
  • Příjemné vystupování, komunikativnost, pečlivost, empatii a zájem o obor
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu

Náplň práce zahrnuje:

  • práce sestry ambulance a na zákrokovém sále pracoviště neurointervenčních a endoskopických výkonů na páteři, komunikace s pacienty
  • administrativní činnosti spojené s provozem ambulance: evidence, statistiky, vykazování pojišťoven

Co Vám nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci na plný nebo částečný pracovní úvazek dle dohody
  • Jednosměnný provoz
  • Platové podmínky: 45.000 – 50.000 Kč brutto/měsíc
  • Místo práce: Praha
  • 13. a 14. plat jako odměny v měsících červenec a prosinec
  • 6 týdnů dovolené
  • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

Nástup od 1. 4. 2022.

Rádi se s Vámi setkáme k osobnímu dojednání nástupních podmínek.

Společnost
EuroPainClinics Praha a.s.
Adresa
Starochodovská 1750/91, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EuroPainClinics Praha a.s., Dagmar Bílková
607 822 500
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.