Auto Outlet je společnost, která se zabývá prodejem nových vozů téměř všech amerických značek. Za posledních 13 let jsme vyrostli v největšího nezávislého prodejce amerických vozů v České republice a řadíme se mezi ty větší i v evropském měřítku. Naše služby nabízíme zákazníkům ve dvou lokalitách. Na Praze - východ, kde disponujeme obrovským zázemím na prostoru téměř 9000 m2 a v Hodoníně, který nabízí taktéž plnohodnotný showroom s kompletním servisním zázemím.

Jsme autorizovaný dealer Dodge a RAM. Mimo to nabízíme prodej a servis i pro další značky jako Ford, Chevrolet, Jeep, Chrysler, GMC atd. Zastupujeme řadu renomovaných automotive značek kupříkladu ROUSH Performance, LPG Prins, podvozkové součásti FOX Shox a BDS nebo prémiové pneumatiky Pirelli.

Naše společnost je stabilní. I když nedávná doba byla pro segment automotive komplikovaná, nezaznamenali jsme žádný útlum a nadále rosteme!

Autoelektrikář

Nové servisní centrum

Víme, že prodej vozů bez náležitého servisu není možný. Důležité zpráva pro všechny mechaniky, techniky a autoelektrikáře je, že jsme nedávno vybudovali v lokalitě Praha-východ nové servisní centrum s rozlohou 500 m2, které má svůj vyhrazený prostor na pozemku 1000 m2. Servisní centrum je otevřeno kompletně s novým vybavením.

 

Práce snů bez normohodin!

Splní se ti sen pracovat převážně na nových amerických vozech s letitou historií a srdcem bublajícího osmiválce. Kromě toho bude zapotřebí se postarat i vozy, které jsou v provozu. Nemusíš se obávat, že jsi nikdy nepracoval s americkými vozy. Dobrý autoelektrikář se správným zapálením zjistí, že i americký vůz je pořád jen vůz a není čeho se bát. Co neznáš, tě naučíme.

Jsme jeden tým a jsme zvyklí pomáhat si navzájem. Neprovozujeme žádný systém normo hodin. Snažíme se maximálně vyjít vstříc našim zákazníkům, kteří sdílí stejné nadšení pro americké vozy jako my.

Naše nové velké zázemí na Praze východ nabízí například nově vybudovanou posilovnu uvnitř objektu, kde si můžeš zacvičit před nebo po práci! Posilovna je zaměřená na všechny svalové partie včetně kardio tréningu. Venkovní prostory s markýzou pro letní posezení. Samozřejmostí je parkování vozů zaměstnanců v areálu společnosti.


Kde a co bys dělal

Najdeš nás na Praze východ poblíž Exitu 1 na dálnici D8. Je to cca 10min z Prahy Holešovic.

 • Příprava elektroinstalace vozidel pro homologaci EU (po zaškolení)
 • Diagnostika a určení příčiny poruchy vozidla a jeho součástí
 • Instalace elektro příslušenství jako například kamery, LED světla, stropní monitory apod.
 • Oprava elektroinstalací, programování jednotek
 • Komunikace s mistrem dílny a servisním manažerem ke stavu zakázek

Co od Vás požadujeme?

 • Vzdělání technického, nejlépe automobilního směru. Pokud je autoelektrika tvým koníčkem a své práci rozumíš, tak na dosaženém vzdělání nezáleží.
 • Minimálně 2 roky praxe na pozici autoelektrikář
 • Samostatnost a zodpovědnost za odvedenou práci
 • Řidičský průkaz sk. B
 • Časová flexibilita

 Co nabízíme?

 • Výborné finanční ohodnocení. Ohodnocení je dáno praxí v oboru alespoň 2roky, 5let a nejvyšší více jak 10let praxe v oboru.
 • Zajímavé pracovní prostředí luxusních amerických vozů
 • Skvělé zázemí v rychle rostoucí společnosti
 • Pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
 • Možnost nákupu náhradních dílů za výhodnější ceny

 

Můžeš počítat s fixní mzdou!

Kromě zajímavé a pestré práce nabídneme odpovídající, práci na plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou. Nemusíš se obávat pohyblivé mzdy jejíž výše bývá obvykle podmíněna nedosažitelnými plány. Mzda je fixní a můžeš s ní počítat. Pokud si chceš zachovat IČO nebráníme se ani této spolupráci. Každým rokem si s tebou pohovoříme ohledně odvedené práce a když budeš platným členem týmu, vždy se ti odměníme formou bonusu či navýšením mzdy. Nastoupit k nám můžeš prakticky ihned.


Místo výkonu práce:

Parkerova 623, Klecany, Praha-východ

Pokud hledáš zajímavou práci, pojď k nám nabídneme ti toho opravdu hodně.


Informace o pozici

Společnost
AUTO OUTLET s.r.o.
Adresa
Parkerova 623, Klecany – Zdibsko
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Auto - moto, Autoelektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.