Jsme ryze český výrobce průmyslových nátěrových hmot pro povrchovou úpravu kovů (www.barvy-viton.cz). V tomto oboru jsme se stali významnou výrobní a obchodní společností s evropskou působností. Našimi zákazníky jsou jednak výrobci ocelových hal a konstrukcí, materiálových, odpadních a obytných kontejnerů, kovových palet a přepravních boxů, ocelových nádrží, různých výrobních linek, strojů a zařízení, tak i specializované prodejny barev. Naše výrobky znají zákazníci v České a Slovenské republice, zemích EU a Rusku.

Technolog vývoje

Popis pracovní pozice

Vývoj/inovace nátěrových hmot a souvisejících produktů

Tvorba dokumentace k novým/inovovaným produktům

Koloristika (vytváření a ověřování odstínů RAL, ČSN, NCS...)

Řešení neshod (reklamace od zákazníka, zjištění jejich příčin, aplikace nápravných opatření ve výrobě)

Aplikační zkoušky u zákazníků (společně s obchodním zástupcem)

Očekáváme

VŠ chemického zaměření (zaměření na nátěrové hmoty není podmínkou)

Praxi ve stejném či jiném chemickém oboru min. 3 roky

Anglický jazyk min. na úrovni B1

Analytické a logické myšlení

Samostatnost, spolehlivost, cílevědomost

Chuť učit se novým věcem

Pokročilou znalost práce na PC

Nabízíme

Smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr

Transparentní a motivující finanční ohodnocení

Pracovní dobu 7.00 - 15.30 hod., volné víkendy

Zázemí českého stabilního výrobce

Špičkově vybavené pracoviště

Přátelské prostředí v mladém kolektivu

Po zapracování firemní vůz i pro soukromé účely

Společnost
VITON s.r.o.
Adresa
Planá
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Výroba a průmysl, Technik v chemickém průmyslu, Technolog v chemickém průmyslu, Vedoucí/manažer laboratoře, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel