Firma Doppler CZ spol. s r.o. Trhové Sviny, výrobce a prodejce deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů na zahradní nábytek hledá pro rozšíření svého týmu vhodného kandidáta na pozici správce budovy - údržbář, skladník.

Mechanik, správce budovy - údržbář, skladník

Pracovní náplň:

  • Správa budov, drobné opravy a úpravy
  • Zajišťování větších oprav u externích firem
  • Údržba pozemků firmy
  • Pomoc při seřizování, opravách a údržbě šicích a stříhacích strojů
  • Technická podpora provozu výroby
  • Práce ve skladu

Požadujeme:

  • technická zdatnost
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a flexibilita, samostatnost
  • aktivní přístup k práci
  • ochotu učit se nové věci
  • komunikativní přístup
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy
  • možnost realizace a osobního růstu
  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • finanční ohodnocení dle vlastní aktivity a pracovních výsledků

Společnost
DOPPLER CZ spol. s r.o.
Adresa
Trocnovská 70, Trhové Sviny
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Výroba a průmysl, Domovník/správce objektu, Mechanik, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.