proFem o.p.s. - organizace s více než 25 letou tradicí, poskytujeme bezplatné právní a sociální poradenství obětem domácího a sexuálního násilí a obětem trestných činů
www.profem.cz

Sociální pracovnice

Požadavky na pozici reflektují a jsou v souladu s § 6 odst. 3 zákona č. 198/2009 Sb.

Co vás čeká?

  • přímá práce s uživateli sociální služby (oběti domácího a sexuálního násilí) a související administrativa
  • spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi, příprava schůzek interdisciplinárního týmu
  • podílení se na psaní žádostí o dotace a jejich administrace
  • aktualizace metodiky sociální služby
  • Místo pracoviště: primárně Praha, případně jedna z našich poboček ve Středočeském kraji

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenost s problematikou domácího a sexuálního násilí výhodou
  • praxe v oblasti poradenství v sociálních službách výhodou
  • ochotu k práci s lidmi v náročné životní situaci
  • zkušenost s prací v NNO výhodou
  • Výcvik v krizové intervenci nutností a v práci s traumatem výhodou
  • praxe v chatovém poradenství výhodou
  • znalost anglického jazyka na minimální úrovni B2

Osobnostní předpoklady

  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • schopnost sebeřízení
  • sociální cítění, empatie
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • emoční vyzrálost a stabilita
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • spolehlivost a pečlivost
  • ochota stále se učit a pracovat na osobním i profesním rozvoji

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou a smysluplnou práci
  • práci na dohodu v rozsahu dvou dnů v týdnu
  • výhledově rozšíření úvazku a pracovní smlouvu
  • nástup možný ihned
  • podporu při dalším vzdělávání, supervize
  • přátelskou atmosféru

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám, prosím, svůj životopis a motivační dopis.

proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o. p. s.
Adresa
V luhu 715/6, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

proFem- centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí, o.p.s.
V luhu 715/6, 140 00 Praha 4 – Nusle, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.