Jsme švýcarská společnost CHEMPORT AG s 30-ti letou tradicí a působením v několika zemích Evropy. Zaměřujeme se na vývoj, výrobu a marketing produktů v oborech zdravotnictví, farmaceutický průmysl a potravinářství.

Ve všech oblastech našeho působení se zaměřujeme na špičkové technologie a služby, které určují oborové trendy a definují nové standardy oboru. Pro rychle rostoucí projekt GelaVis HA v České republice (Praha) hledáme týmově zaměřené a ambiciozní kolegy a kolegyně na pozici Area Sales Manager.

Náplň práce / hlavní činnosti:

  • Vybudování a rozvoj nového týmu obchodních zástupců v ČR a SR v oblasti estetické medicíny a kosmetologie
  • Řízení vztahů s klíčovými klinikami a předními kosmetickými salony
  • Prodejní aktivity a budování loajality v segmentu klíčových / VIP zákazníků
  • Implementace CRM
  • Tvorba a realizace prodejní strategie
  • Nástup ihned

Profil kandidáta / kandidátky:

  • Vysoce komplexní osobnost zaměřená na výkon a rozvoj
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • Kooperativní leadership
  • Flexibilita při práci v terénu, vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost rychle se odborně učit
  • Ambiciozní přístup k vlastnímu seberozvoji v rámci mezinárodního týmu
  • Znalost anglického jazyka na business úrovni

Co nabízíme:

  • Mzdu 60 000 – 100 000 CZK
  • Vysoce expertní a spolupracující tým kolegů pro podporu výkonu
  • Stabilní zázemí v moderně fungující kanceláři
  • Karierní růst i v rámci mezinárodního rozvoje (Evropa)
  • Podporu vzdělávání se, a seberozvoje
  • Výkonnostní bonusy
  • Firemní benefity

V případě zájmu nám zašlete své profesní CV.

Společnost
ILOL a. s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CHEMPORT AG, Matyáš Exner
+420 739 247 400