Jsme zdravotnická skupina provozující privátní kliniky na území Prahy. Nabízíme komplexní služby stomatologie DENT MEDICO s vlastní zubní laboratoří MEDICO LAB, gynekologie GYN MEDICO a urologie URO MEDICO.

Vedoucí sestra na urologické ambulanci

Na naši privátní kliniku hledáme posilu, která se ráda stane součástí našeho týmu!

Co Vás čeká?

  • organizace urologické ambulance
  • péče o pacienty v urologické ambulanci
  • odběry biologického materiálu
  • asistence lékaři a příprava pacientů při ambulantních výkonech
  • koordinace sester na svém úseku
  • plánování služeb sester a obsazenost ordinací
  • kontrola a hospodaří s léky a zdravotnickým materiálem
  • kontrola stavu ordinací
  • zpracovávání postupů a dohled nad jejich dodržováním

Budeme od Vás potřebovat:

  • min. středoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra
  • praxi ve zdravotnictví min.2 roky
  • zkušenost s vedením zdravotnického personálu výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní 7-14/odpolední 14-21)
  • anglický jazyk - postačí mírnější úroveň (A2)
  • dobrou znalost práce na PC
  • zájem o vzdělávání se v oboru a chuť se rozvíjet
  • organizační schopnosti, komunikační dovednosti
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu

Za to Vám můžeme nabídnout:

  • smlouvu na HPP či DPP- je možný i zkrácený úvazek
  • 7 hodinnovou pracovní směnu placenou jako plný úvazek 8,5
  • možnost občasné práce z domova
  • moderní a nové pracoviště
  • firemní benefity jako jsou například slevy na ošetření pro Vás i Vaši rodinu, multisport kartu či sleva na mobilní tarif
  • výbornou dostupnost MHD - pracoviště vedle hlavního nádraží
  • opravdu skvělý kolektiv a rodinnou atmosféru
  • a v neposlední řadě podporu vedení

Pokud chcete chodit do práce rádi a mít kolem sebe opravdu skvělý tým, zašlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme a domluvíme osobní setkání.

Budeme se těšit na případnou spolupráci!

Společnost
UROGYN MEDICO s.r.o.
Adresa
Wilsonova 301/10, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra, Vrchní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

UROGYN MEDICO s.r.o., Simona Žáková
+420 734 648 316
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.