Pro našeho klienta, výrobní firmu v oblasti automotive (komponenty pro automotive) hledáme na posílení týmu vedoucího logistiky (a plánování výroby a skladování).

Požadujeme:

· min. SŠ vzdělání

· praxi na stejné či obdobné pozici v automotive minimálně 3 roky

· výborná znalost AJ, NJ výhodou

· znalosti ERP systémů (znalost programu Xpert výhodou)

· výborné řídící a organizační schopnosti

· uživatelskou znalost práce na PC (MS office)

· řidičský průkaz sk. B

· týmovou spolupráci, otevřenou komunikaci, loajálnost a spolehlivost

· silnou osobnost, flexibilitu, stresuodolnost, zaměřenost na cíl a proaktivitu

Nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení
zaměstnanecké benefity (roční odměny, jazykové kurzy, 25 dní dovolené, unišeky, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu)
moderní pracovní prostředí
zázemí stabilní společnosti

Možnost nástupu: dle dohody

Na pozici je potřeba:

  • praxe na podobné (nejen odborně, ale i spojené s vedením lidí, nikoli řadové) pozici ve výrobní spol., ideál je v oblasti automotive, strojírenství ap. spojené s plánováním výroby.
  • manažerské a organizační dovednosti
  • hbitost v jednání, flexibilitu
  • znalost AJ, případně i NJ
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B (k pozici auto k soukromým účelům nenáleží, je sdílené auto pro pracovní účely pro případ potřeby; pozice je spíše svázána s areálem, než aby byla cestovací, nicméně při účasti na nových projektech bude potřeba cestovat čas od času do zahraničí)

Náplň práce:

  • koordinace činnosti oddělení logistiky, plánování, skladu, expedice, interní logistiky, odpadového a obalového hospodářství- čili odpovědnost za logistiku ve firmě
  • tvorba plánu výroby v návaznosti na odvolávky zákazníků + požadavky logistiky
  • výrobní a kapacitní plánování externích výrobních kooperací
  • začlenění nových projektů do procesů
  • spolupráce s externími přepravními společnostmi
  • trvalé zlepšování za úsek logistiky a plánování
  • revize, inventury
  • správa a údržba manipulační techniky, ochranných pomůcek

Firma nabídne:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti v moderním prostředí
  • příležitost účastnit se nových projektů v zahraničí
  • zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, roční odměny, jazykové kurzy, unišeky, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu)

Pokud vás pozice zaujala a splňujete podmínky, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na adresu chlumska at sevenreasons.cz (nebo použijte tlačítka odpovědět). Děkujeme.

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
okres Teplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl, Plánovač výroby, Ředitel/manažer logistiky, Vedoucí/manažer skladu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura