Jsme zdravotnická skupina provozující privátní kliniky na území Prahy. Nabízíme komplexní služby stomatologie DENT MEDICO s vlastní zubní laboratoří MEDICO LAB, gynekologie GYN MEDICO a urologie URO MEDICO.

Porodní asistentka

Na naši privátní kliniku hledáme posilu, která se ráda stane součástí našeho týmu!

Náplň práce:

⦁ ambulantní péče o gynekologické pacientky
⦁ péče v prenatální poradně vč. screeningů
⦁ odběry biologického materiálu
⦁ samostatné provádění 3D ultrazvuků
⦁ asistence lékaři a příprava pacientek při ambulantních výkonech
⦁ edukace pacientek
⦁ administrativní činnost

Požadujeme:

⦁ vzdělání v oboru porodní asistentka podmínkou- (VOŠ, VŠ)
⦁ organizační schopnosti
⦁ praxe na gynekologické ambulanci výhodou
⦁ ochota pracovat ve směnném provozu (ranní 7-14/odpolední 14-21)
⦁ proklientský přístup, empatie
⦁ zájem o další rozvoj a vzdělání
⦁ komunikační dovednosti
⦁ příjemné vystupování, preciznost, zodpovědnost
⦁ znalost práce na PC
⦁ znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

⦁ práci na HPP či DPP
⦁ moderní a dynamické pracovní prostředí s výbornou dostupností MHD - vedle hlavního nádraží
⦁ přátelský kolektiv a vedení
⦁ firemní zaměstnanecké benefity - slevy na ošetření pro Vás a Vaši rodinu, multisport kartu či slevu na mobilní tarif
⦁ podporu v dalším vzdělání

Nástup ihned, případně po domluvě.

Pokud chcete chodit do práce rádi a mít kolem sebe opravdu skvělý tým, zašlete nám Vaše CV a my se Vám ozveme a domluvíme osobní setkání.

Budeme se těšit na případnou spolupráci!

Společnost
UROGYN MEDICO s.r.o.
Adresa
Wilsonova 301/10, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Gynekolog/porodník, Zdravotní sestra, Porodní asistent/porodní asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

UROGYN MEDICO s.r.o., Simona Žáková
+420 734 648 316
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.