Chart Ferox, a.s., přední světový výrobce kryogenních zařízení na skladování a distribuci technických plynů, vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Vedoucí průmyslového inženýrství

Pracovní náplň

Vedení týmu průmyslového inženýrství.
Stanovování a kaskádování cílů v souladu se strategií firmy.
Vyhodnocování cílů a následné hodnocení podřízených.
Identifikace činností, které nepřidávají hodnotu produktu. Sestavování mapy toku hodnot.
Navrhování opatření pro zvýšení produktivity. Implementace metody štíhlé výroby.
Navrhování layoutu výrobních linek s ohledem na požadavky zákazníka a možnosti Feroxu.
Zavádění výrobních zkušeností z dalších společností Chart Ind., Inc.
Mapování/monitorování vybraných výrobních/nevýrobních procesů s cílem identifikovat úzká místa a realizovat aktivity k jejich eliminaci.
Aktivní podílení se na měření ve výrobě na svěřením úseku/projektu.
Reportování stavu výroby a opatření nutných při změně objemu práce.

Nabízíme
· Práci na špičkových technologických projektech.

· Vzdělávání v rámci oboru šité na míru.

· Pružnou pracovní dobu (pevná od 9 do 14 hodin).

· Jsme parta a tomu odpovídá i atmosféra ve firmě.

· Penzijní připojištění.

· Samozřejmostí je Cafeterie na podporu aktivního trávení volného času.

Požadujeme

SŠ, VŠ (strojírenské zaměření výhodou).
Znát metody průmyslového inženýrství, 3-5 let praxe v segmentu průmyslového inženýrství.
Uživatelsky znát práci na PC (MS Office + základy jiných SW aplikací).
Aktivní znalost AJ je určitě tvou výhodou.
Být samostatný a přesný.
Schopnost přizpůsobit se, komunikovat a mít pozitivní myšlení.

Společnost
Chart Ferox, a.s.
Adresa
Ústecká 1335/30, Děčín – Děčín V-Rozbělesy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Chemický průmysl, Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.