Společnost Savills, jež byla založena v roce 1855 ve Velké Británii, je jedním z předních světových realitních agentů. Naše zkušenosti a odborné znalosti vycházejí z našeho celosvětového působení ve více než 600 pobočkách v celé Americe, Evropě, Asijském Pacifiku, Africe a na Středním východě.
Náš dosah nám dává široké spektrum odborných a místních znalostí a jsme hrdí na to, že naším poradenstvím, které patří mezi nejlepší v oboru, pomáháme jednotlivcům, společnostem a institucím činit lepší rozhodnutí v oblasti nemovitostí.

Junior analytik pro průzkum a sběr dat v oblasti nemovitostí

Cílem pozice je poskytovat podporu a pomoc se sběrem dat a dalšími průzkumy realitního trhu Senior Research Analytikovi a oddělení pronájmu průmyslových nemovitostí. Junior Research Analyst provádí pravidelné úkoly týkající se shromažďování a analýzy základních údajů v oblasti realit. Podílí se na přípravě podkladů a průzkumů pro různá oddělení, a to v českém i anglickém jazyce.

Hlavní pracovní náplň:

  • Shromažďování, zaznamenávání a aktualizace dat týkajících se komerčních nemovitostí, nájemních transakcí, nájemců, volných prostor a nové výstavby (pro více realitních sektorů),
  • pravidelná (čtvrtletní) aktualizace databází nemovitostí prováděna na základě telefonické komunikace s pronajímateli a developery, získávání údajů z internetu, médií a dalších marketingových materiálů,
  • řeší ad hoc požadavky interních a externích klientů a připravuje požadovaná data, grafy a prezentace,
  • pomoc při přípravě čtvrtletních zpráv o vývoji na trhu, včetně přípravy statistických údajů a grafů,
  • příprava krátkých čtvrtletních makroekonomických přehledů,
  • rozvoj schopnosti psát / vytvářet reporty s průzkumy trhu.

Pro oddělení pronájmu průmyslových budov:

  • Participace na schůzkách s developery a pronajímateli za účelem získávání informací o dostupnosti, podepsaných dohodách a budoucích projektech,
  • údržba a aktualizace webových stránek a databáze nemovitostí,
  • vytváření a aktualizace databází, aktualizace databáze klientů,
  • pomoc s finančními analýzami nabídek, nájemních smluv nebo jiných komerčních/technických dokumentů,
  • podpora s přípravami prezentací a marketingovými podklady
  • asistence s průzkumy trhu nemovitostí/pozemků.

Požadavky:

  • Předchozí zkušenost na obdobné pozici v oblasti komerčních nemovitostí je výhodou
  • Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy VŠ, kteří chtějí odstartovat svou kariéru v oblasti Real Estate
  • Vynikající písemné a verbální komunikační dovednosti
  • Velmi dobrá úroveň znalosti angličtiny C1 – písemný i mluvený projev
  • Výborná znalost českého jazyka - rodilý mluvčí
  • Analytické myšlení a cit pro detail, schopnost kontrolovat přesnost čísel a určit, kdy data nedávají smysl
  • Pokročilá uživatelská znalost práce s MS Office s důrazem na MS Excel (znalost základních vzorců a kontingenčních tabulek), dále znalost Powerpointu, Wordu a Outlooku
  • Znalost programu InDesign je výhodou
  • Schopnost zpracovávat velké množství dat
  • Schopnost pracovat samostatně, přizpůsobovat se měnícím se požadavkům a určit priority

Nabízíme:

  • Spolupráci se zkušenými profesionály v oblasti nemovitostí, práce pro prestižní mezinárodní poradenskou společnost,
  • možnost rozvoje dovedností a kariérní růst v prestižní mezinárodní realitní poradenské společnosti,
  • možnost účastnit se odborných školení, celofiremních i mimopracovních akcí,
  • motivující finanční ohodnocení a benefity zahrnující 5 týdnů dovolené, 3 Sick days, Home office, Multisportku, příspěvek na stravu,
  • atraktivní moderní kancelář v centru města, velmi přátelskou firemní kulturu.

Možnost nástupu: dohodou

Společnost
Savills CZ s.r.o.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Kvalita a kontrola jakosti, Finanční analytik, Odborný asistent, Konzultant, Finanční specialista, Specialista reportingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.