Společnost LASER CENTRUM CZ, s.r.o. je rodinná strojírenská firma střední velikosti, která na celkové výrobní ploše o velikosti 3.500 m2 vybavené nejmodernější technikou za pomoci sofistikovaného systému řízení a plánování výroby SOFT-4-SALE zajišťuje výrobu široké škály primárních dílců a komponentů pro výrobce:
-Kolejových vozidel a trolejbusů
-Dopravní a manipulační techniky
-Strojů a zařízení
-Zemědělské techniky

Frézař-seřizovač CNC obráb. centra

Přijmeme CNC frézaře - seřizovače obráběcího centra na třísměnný provoz.

Požadujeme strojírenské vzdělání, znalost technologie třískového obrábění, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost ruční tvorby programů na obráběcím stroji, programování v ShopMill výhodou

Náplň práce: obsluha a programování 3osého CNC obráběcího centra AXA vybaveného řídícím systémem Siemens ShopMill

Nabízíme práci na HPP, nástupní mzdu 35 - 45 tis. Kč, příspěvky na stravování , nástup možný ihned

Společnost
LASER CENTRUM CZ, s.r.o.
Adresa
České mládeže 470/134, Liberec – Liberec VIII-Dolní Hanychov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Obráběč kovů, Dělník, Operátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.