Do našeho týmu hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Property Manager.

Požadujeme

· VŠ technické zaměření

· 3 roky property management

· MS Office

· AJ min. B2

· Klientský proaktivní přístup, dobrá organizace práce, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita

Pracovní náplň

· Property management svěřených objektů

· Organizace výběrových řízení dodavatelů služeb

· Reporting majiteli budov v rozsahu daném smluvními podmínkami

· Dohled nad všemi dodavateli a správou budov včetně facility managementu

· Finanční evidence nákladů budov - jejich kompletní rozpočtování a rozúčtování

· Kompletní řízení provozu budov včetně všech souvisejících činností

· Zastupování majitele budov při jednání s orgány státní správy

· Autorizace plateb ve smyslu validace a alokace nákladů

· Spolupráce s účetním oddělením a auditory

· Spolupráce s obchodním oddělením

· Neustálý kontakt s nájemci a sledování milníků nájemních smluv

Smlouvu uzavíráme na dobu určitou, 1 rok, poté při vzájemné spokojenosti překlápíme na dobu neurčitou.

Společnost
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Adresa
Želetavská 1525/1, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Project Manager, Rozpočtář/kalkulant, Facility Manager, Technický dozor investora
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PASSERINVEST GROUP, a.s., Lucie Kubiková
777 180 569