RUBIKON CENTRUM JE NEZISKOVÁ ORGANIZACE, KTERÁ POMÁHÁ LIDEM S TRESTNÍ MINULOSTÍ NAJÍT ZAMĚSTNÁNÍ A ŘEŠIT ZADLUŽENOST (více na www.rubikoncentrum.cz)

SKLADNÍK/SKLADNICE – Praha 9

RUBIKON Centrum, z.ú. hledá pro spolupracujícího zaměstnavatele vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pozici.

PRACOVNÍ MÍSTO JE URČENO VÝHRADNĚ OSOBÁM S TRESTNÍ MINULOSTÍ.

Smyslem obsazení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem trestní minulosti znevýhodněné na trhu práce.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za správnost dokladů – příjemky, výdejky, dodací listy
  • příjem, uložení a vyskladnění zboží
  • manipulace se zbožím
  • podpora prodeje

Požadavky:

  • zkušenost z oblasti sanity výhodou – koupelnové zařizovací předměty
  • chuť pracovat, spolehlivost, fyzická zdatnost
  • schopnost pracovat v kolektivu
  • ochota učit se novým věcem
  • dodržování předpisů na pracovišti

Nabízíme:

  • pracovní doba PO – PÁ – cca 8 hodin/den, někdy SO + přesčas
  • kantýna – 4 jídla (stravenkový paušál 900,- Kč)
  • 4 týdny dovolená + rekondiční volno 3 - 5 dnů
  • zaměstnanecké slevy na sortiment
  • školení na VZV, případně i na ŘP sk. C + profesní průkaz

Nástup: podle domluvy

Pracovní poměr: na dobu 0,5 roku, poté na dobu neurčitou

Nástupní plat: cca 28.000 Kč/měsíc

Místo výkonu práce: Praha 9

Své strukturované životopisy a motivační dopis zasílejte kontaktní osobě:
Bc. Renata Hovorková, DiS., tel.: 778 702 564.

Společnost
RUBIKON Centrum
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 24 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Služby, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace