Skupina GTH multicatering je úspěšná, stabilní a rychle rostoucí společnost, zajišťující stravování zejména v průmyslových podnicích, administrativě, v oblasti školního stravování, zdravotnictví a v Armádě ČR. Do kultury naší společnosti patří týmová práce, nadšení, flexibilita, vstřícnost, profesionalita a zodpovědnost.

Kuchař/ka

PŘIJMEME KUCHAŘE/KU

pro náš provoz firemní stravování v TE Connectivity Czech s.r.o. Kuřim

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za chod výrobu jídel minutkového charakteru
  • (hotová teplá jídla se dováží z centrální kuchyně)
  • organizace výrobních procesů
  • sestavování jídelních lístků a výrobního plánu ve spolupráci s manažerem provozu
  • kalkulace cen jídel

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, potravinářský průkaz
  • schopnost týmové práce, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zázemí silné, rozvíjející se společnosti, zaměstnanecké benefity
  • transparentní odměňování
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned

Společnost
GTH catering a.s.
Adresa
K AMP 1293/4, Kuřim
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kuchař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GTH catering a.s., Libuše Vacková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.