RUBIKON CENTRUM JE NEZISKOVÁ ORGANIZACE, KTERÁ POMÁHÁ LIDEM S TRESTNÍ MINULOSTÍ NAJÍT ZAMĚSTNÁNÍ A ŘEŠIT ZADLUŽENOST (více na www.rubikoncentrum.cz)

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE - Praha

RUBIKON Centrum, z.ú. hledá pro spolupracujícího zaměstnavatele vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pozici.

PRACOVNÍ MÍSTO JE URČENO VÝHRADNĚ OSOBÁM S TRESTNÍ MINULOSTÍ.

Smyslem obsazení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem trestní minulosti znevýhodněné na trhu práce.

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků na čerpací stanici
  • obsluha pokladny – příjem platby za PHM a zboží
  • prodej a příprava občerstvení
  • doplňování, přejímka a prodej zboží
  • úklid

Požadavky:

  • minimálně základní vzdělání
  • zkušenosti s obsluhou kasy a práce s penězi výhodou
  • příjemné vystupování a vstřícná komunikace se zákazníky
  • samostatnost, pracovitost, spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem a dodržovat standardy dané čerpací stanicí

Nabízíme:

  • hrubá mzda 24.000 – 30.000 Kč/měsíčně
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • odborné vedení
  • mladý kolektiv
  • nerovnoměrná pracovní doba, denní a noční směny 12 hod.

Své strukturované životopisy a motivační dopis zasílejte kontaktní osobě:
Bc. Renata Hovorková, DiS., tel.: 778 702 564.

Společnost
RUBIKON Centrum
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 24 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod, Auto - moto, Obsluha čerpací stanice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.