Naše rodinná firma emz je více než 70 let tradičním výrobcem elektronických, elektromechanických a mechanických součástek do domácích spotřebičů / bílé techniky. Hledáte zodpovědnou pozici na které byste se mohl/a realizovat? Máte technické vzdělání a chuť se učit novým věcem? Pak právě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost. Pojďte a přidejte se k NÁM!

Technik testování

Co vás čeká

  • Zadávání došlých reklamací do CAQ systému
  • Vyhodnocování reklamací pro další zpracování (vyhodnocení PPM, pareto, atd.)
  • Provádění analýzy chyb, nastavování opatření a sledování jejich provádění, úpravy P-FMEA
  • Interní komunikace a koordinace výsledků analýz
  • Provádění testů způsobilosti, vyhodnocování zkušebních dat a posuzování výsledků
  • Vedení dokumentace změn u sériových produktů
  • Provádění testů uvolňování u nových produktů ( Freigabeprüfung )
  • Provádění rekvalifikačních testů
  • Provádění zkoušek v předsériové i sériové výrobě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání technického směru ( elektrotechnické výhodou )
  • Zkušenosti z oblasti zákaznické kvality výhodou
  • Preciznost, samostatnost, flexibilita
  • Ochota učit se novým věcem
  • Aktivní přístup a otevřenost při řešení problémových situací
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • AJ nebo NJ na dobré úrovni
  • Znalost práce s informačními systémy a počítačovými aplikacemi (např. Babtec, MS Office, Excel)

Co vám můžeme nabídnout

  • Atraktivní a různorodou práci v rodinné firmě s dlouholetou tradicí
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost profesního růstu

Společnost
e m z Hanauer s.r.o.
Adresa
Lipová 330, Černošín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

e m z Hanauer s.r.o., Jana Schmucker
Lipová 330, 34958 Černošín, Česká republika
377 156 111, 377 156 128
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.