Pro pracoviště v Praze hledáme geologa

Náplň práce:

  • Komerční geologické zakázky zejména hydrogeologického charakteru
  • Projekty vědy a výzkumu v oblasti geologie
  • Projekty rozvojové spolupráce v zahraničí se zaměřením na geologii

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru geologie nejlépe se zaměřením na hydrogeologii
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point atd.)
  • Ochota práce v terénu v České republice a absolvování krátkodobých terénních pobytů v zahraničí
  • Ochota k osobnímu rozvoji, např. k přípravě pro získání odborné způsobilosti

Výhodou bude:

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.
  • Znalost anglického jazyka, ruský jazyk vítán
  • Znalost a zkušenost s profesními SW a prostředím (Surfer, Strater, GIS apod.)

Nabízíme:

  • Práci v malé firmě s rodinným prostředím
  • Spolupráci s kolegy, kteří se nebojí nových výzev a řešení složitých úkolů
  • Smlouvu na dobu určitou a po 1 odpracovaném roce na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Placené zdravotní volno/sickdays
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Očkování zdarma

Společnost
WATRAD, spol. s r.o.
Adresa
Osadní 799/26, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Věda a výzkum, Geolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

WATRAD, spol. s r.o., Jana Michálková
723 107 821
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.