Společnost JAF HOLZ spol. s r.o. je předním velkoobchodem se dřevem a dřevěnými materiály. Jsme součástí skupiny JAF a v 18 zemích za námi stojí 70 let znalostí dřeva, plošná síť filiálek a ohromná rozmanitost produktů. Zákazníci u nás naleznou výhradně kvalitní zboží známých výrobců a odborné poradenství. Více na www.jafholz.cz

Grafik/Grafička pro JAF HOLZ Vyškov

Hledáme posilu do kreativního marketingového týmu

NÁPLŇ PRÁCE

  • tvorba grafických vizuálů a materiálů
  • zpracování grafických návrhů do tiskových nebo digitálních médií
  • spolupráce na celkovém plánování reklamy v rámci podpory prodeje JAF produktů a služeb

POŽADUJEME

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost programů: Corel Draw, Adobe InDesign a Photoshop
  • obecná znalost programů MS Office
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost řešit s dodavateli zadávání zakázek tiskových a reklamních materiálů
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, kreativita
  • cit pro detail, důkladnost a aktivní přístup
  • tvůrčí přístup a grafické cítění
  • znalost NJ nebo AJ alespoň základní písemnou formou - výhodou
  • ochota dále se vzdělávat

PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?

  • čeká vás velmi kreativní práce
  • u nás potkáte dobrou partu lidí
  • máme příjemné a moderní pracovní prostředí

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • ohodnocenou práci v přátelském kolektivu a zázemí moderní zahraniční firmy
  • stálý a pravidelný příjem za dobře odvedenou práci
  • kompletní zaškolení
  • stálou pracovní dobu po-pa, 7.00 -15.30 hod.
  • odměny za pracovní výročí a při odchodu do důchodu
  • 3 dny dovolené nad rámec zákona
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy na JAF produkty
  • možnost účastnit se firemních akcí

Nástup se dá domluvit, je možný ihned nebo dle dohody. Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete nám svůj životopis nebo kontaktujte nás telefonicky: 317 840 042.

Společnost
JAF HOLZ spol. s r.o.
Adresa
Pustiměřská 717/9, Vyškov – Vyškov-Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

JAF HOLZ spol. s r.o., Olesja Čeperová
317 840 042