PRK Partners.r.o. advokátní kancelář s mezinárodní klientelou, hledá spolupracovníky / spolupracovnice na pozici:

ASISTENT/KA v advokátní kanceláři se znalostí AJ

Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci na plný úvazek v příjemném a přátelském pracovním prostředí a kolektivu

POŽADAVKY

  • vynikající znalost českého jazyka
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (předchozí pracovní zkušenost v mezinárodní kanceláři či delší pobyt v zahraničí výhodou)
  • výborné komunikační dovednosti a smysl pro týmovou práci
  • proaktivní přístup / schopnost řešit úkoly dle zadání
  • psaní všemi deseti hmatovou metodou
  • velmi pokročilá znalost MS Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint
  • nástup CO NEJDŘÍVE

NÁPLŇ PRÁCE

  • ADMINISTRATIVNÍ PODPORA TÝMU: vyřizování korespondence, telefonických hovorů, psaní, formátování, tisk a kopírování různých dokumentů, příprava prezentací v PowerPointu, organizace a archivace dokumentů
  • ZPRACOVÁNÍ PODKLADŮ PRO FAKTURACI: evidence a úprava přehledů stráveného času jednotlivých právníků, příprava podkladů pro účetnictví
  • ORGANIZACE KALENDÁŘE A MAILBOXU ADVOKÁTA: organizace a evidence jednání právníků s klienty, případně interních jednání a školení (koordinace termínů a rezervace zasedacích místností)
  • ORGANIZACE SLUŽEBNÍCH CEST: rezervace hotelů v ČR i zahraničí, rezervace letenek
  • KOMUNIKACE S KLIENTY: koordinace jednání a jiných setkání s klienty dle pokynů právníků, spolupráce s recepcí

NABÍZÍME

  • Rodinné prostředí menších týmů vedených jednotlivými partnery se stabilním zázemím přední advokátní kanceláře
  • dobré finanční ohodnocení a roční bonusy odpovídající pracovním výsledkům
  • Rozvoj našich kolegů je pro nás důležitý i mimo práci, proto pořádáme různé týmové, sportovní či firemní akce či hodiny jógy
  • Příjemné kanceláře v centru Prahy (nikoli open space)
  • Kromě 4 týdnů dovolené ještě 5 volných dní navíc a další zaměstnanecké benefity

Prosím zasílejte své strukturované CV.

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem, dovolujeme si Vás informovat, že kontaktováni budou pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k interview. Děkujeme za pochopení.

Společnost
PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář
Adresa
Jáchymova 26/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jáchymova 26/2, 11000 Praha – Staré Město, Česká republika
221 430 111