Náplň práce:

- zastupování zájmů společnosti v soudních i mimosoudních sporech,

- příprava a konzultování smluv a právních dokumentů,

- poskytování právního poradenství v rámci společnosti.

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání právního směru,

- aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů,

- analytické myšlení a komunikační dovednosti,

- znalost jednoho světového jazyka (A, F),

- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- pracovní uplatnění ve stabilní společnosti,

- možnost dalšího profesního vzdělávání a odborného růstu.

Společnost
Ostravské vodárny a kanalizace a. s.
Adresa
Nádražní 3114/28, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Francouzština (Středně pokročilá)
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Ostravské vodárny a kanalizace a. s., Petra Sovová