Společnost Cormen je předním českým výrobcem bytové a průmyslové drogerie, chemie a dezinfekcí. Od svého založení v roce 1994 vyrábí a vyvíjí výrobky vlastních značek ISOLDA, ISOFA, KRYSTAL, CLEAMEN, TONGO a VAKAVO. Díky využívání nejnovější poznatků z kosmetiky, dermatologie, zdravotnictví a profesionálního úklidu poskytuje svým zákazníkům v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, na Ukrajině a Islandu kompletní servis včetně školení a poradenství.

V souvislosti s rozšířením našeho týmu hledáme novou kolegyní nebo kolegu na pozici

Samostatný vývojový pracovník

Náplň práce:

· vývoj/inovace čisticích, sanitačních a dezinfekčních prostředků

· vývoj/inovace tenzidových kosmetických produktů a emulzní kosmetiky

· výběr vhodných surovin pro jednotlivé aplikace, komunikace s dodavateli surovin

· příprava vzorků k posouzení kvality, účinnosti a stability

· vypracování technologických postupů pro zavedení produktů do výroby

· spolupráce při zavádění nových/inovovaných produktů do výroby

· stanovení parametrů výstupní kontroly pro laboratoř kontroly kvality

Požadujeme:

· VŠ/SŠ vzdělání chemického směru

· praxe v oblasti vývoje čisticích prostředků a/nebo kosmetiky nutná!

· znalost práce v laboratoři

· základní znalost formulací čisticích prostředků a/nebo kosmetiky

· přehled na trhu surovin

· práce na PC - Windows, MS Office, Outlook, internet

· znalost AJ výhodou – zejména pro studijní účely, komunikace s dodavateli

· organizační schopnosti

· flexibilita, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, ochota se vzdělávat a odborně růst

Co Vám můžeme nabídnout:

· práci ve stabilní české společnosti a přátelském pracovním kolektivu

· kreativní práci s možností podílet se na vývoji nových produktů

· mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce

· možnost profesního a osobního růstu, zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení

· zaměstnanecké benefity (firemní byt v areálu firmy v Bystřici nad Pernštejnem, stravenky, sick days, zaměstnaneckou slevu na výrobky, firemní akce atd.)

Doplňující informace:

- místem výkonu práce může být vývojová laboratoř v Brně (Purkyňova 648/125), vývojová laboratoř v Bystřici nad Pernštejnem, popř. dle dohody.

Společnost
CORMEN s.r.o.
Adresa
Purkyňova 648/125, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Výroba a průmysl, Vědecko výzkumný pracovník, Vývojový technolog, Vedoucí/manažer laboratoře, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

CORMEN s.r.o., Jiřina Bollová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.