HILL International je mezinárodní personálně-poradenská společnost.
Poskytujeme kvalitní služby v oblasti executive search, měření potenciálu a hodnocení kompetencí (AC/DC, 360° zpětná vazba), nebo outplacementu. Klienty na českém trhu podporujeme od roku 1993.

Managing Director - moderní leadership, rozvoj firmy

Naším klientem je úspěšná mezinárodní společnost zvučného jména, která je na tuzemském trhu velice dobře etablovaná a chce se nadále silně rozvíjet a násobně růst v počtu pracovníků i dosahovaných výsledcích. Firma plánuje rovněž pronikat do nových zákaznických segmentů a celkově expandovat horizontálně i vertikálně.

Z tohoto důvodu hledáme vynikajícího kandidáta - vynikající kandidátku na pozici

MANAGING DIRECTOR CZECH REPUBLIC

- moderní leadership, týmový hráč, orientace na lidi i výsledky, rozvoj organizace a týmů, růst firmy, nové segmenty, angličtina, stavebnictví a dodavatelské obory pro budovy

Na této pozici budete zodpovědný za vedení společnosti z pozice generálního ředitele a jednatele firmy a za její další úspěšný rozvoj.

Hledáme pozitivně laděného a zkušeného lídra (M/F), který hledá v lidech jejich silné stránky a jde jim ve svém jednání skvělým příkladem.

Nutností jsou předchozí manažerské zkušenosti, vysokoškolské vzdělání a skvělá profesionální znalost anglického jazyka.

Ideální kandidát/kandidátka na tuto pozici rovněž projevuje podnikatelský přístup, obchodní myšlení a vysoké pracovní nasazení s cílem dosáhnout společně se svým týmem úspěchu.

Nabízíme Vám prostor pro seberealizaci, zázemí úspěšné globální firmy, leadership program a odpovídající ohodnocení.

Pokud Vás tato jedinečná pracovní příležitost zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis v anglickém jazyce.

Projekt vede David Petrů, senior konzultant. Veškeré Vaše materiály budeme považovat za důvěrné a budeme Vás kontaktovat v řádu několika dnů.


Informace o pozici

Společnost
HILL Woltron Central Europe s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 180 000 – 240 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Generální ředitel, Výkonný ředitel, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura