Do našeho insolvenčního týmu hledáme nové kolegy, kteří pomohou našim insolvenčním správcům při řešení insolvenční agendy.

Náplň práce: Administrativní podpora insolvenčního oddělení, komunikace s dlužníky, komunikace se soudy, příprava podkladů pro jednání s dlužníky a věřiteli, příprava podkladů pro soudní jednání, správa pohledávek.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně právního nebo ekonomického směru), znalost MS Office a insolvenčního systému IR-IS, pečlivost a zodpovědnost, schopnost se rychle učit, předchozí praxe na podobné pozici výhodou, ale není podmínkou.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí i kolektiv, zajímavou práci, odměny a benefity, možnost profesního růstu, motivující mzdové ohodnocení.

Společnost
TP Insolvence, v.o.s.
Adresa
Černokostelecká 281/7, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Služby, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TP Insolvence, v.o.s., Petra Hrenicová
+420 224 217 777
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.