Evropský leader ve výrobě a inovacích těsnicích systémů pro automobilový průmysl hledá vhodného uchazeče na pozici

Referent zákaznické logistiky s NJ

Náplň práce:

  • zpracování objednávek a požadavků zákazníků,
  • zabezpečení včasné expedice výrobků k zákazníkovi,
  • denní komunikace s výrobou, zákazníky a dopravci,
  • řešení případných nesrovnalostí v dodávkách.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání,
  • komunikativní znalost NJ (AJ výhodou),
  • znalost MS Office, SAP výhodou,
  • odolnost vůči stresu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilitu,
  • praxe v zákaznické logistice v automotive velkou výhodou.

Nabízíme:

  • prostředí rychle se rozvíjející a stabilní zahraniční společnosti,
  • zajímavé finanční ohodnocení doplněné benefity,
  • možnost vzdělávání v oboru.

Společnost
Saar Gummi Czech s.r.o.
Adresa
Červený Kostelec – Stolín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Chemický průmysl, Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Logistik, Disponent, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.