MATEO PACKING s.r.o. je předním českým výrobcem obalových materiálů z plastů. Na trhu působí již od roku 1992 a v současné době zaměstnává přes 100 zaměstnanců ve svých provozovnách v Luštěnicích (okres Mladá Boleslav) a Napajedlech (okres Zlín).

SMĚNOVÝ MISTR - MISTR VÝROBY

Z důvodu rozšiřování našeho výrobního závodu v Luštěnicích, hledáme nového směnového mistra pro nepřetržitý provoz na nové recyklační lince.

Náplň práce:

· obsluha a kontrola svěřeného zařízení

· příprava podkladů pro výrobu

· rozdělování pracovních činností výroby

· nastavování a kontrola výrobních postupů

· dodržování a vyhodnocení parametrů výrobního procesu

· vedení provozních záznamů

Od kandidáta očekáváme:

· ukončené SOU/SŠ technického/chemického zaměření

· praxe v plastikářském oboru výhodou

· praxe s údržbou strojních zařízení výhodou

· zkušenost s vedením menšího kolektivu výhodou

· základní znalost práce na PC

· samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme Vám:

· pracovní smlouva na dobu neurčitou

· nástup ihned

· zázemí stabilní společnosti

· přátelský kolektiv

· roční bonus

· příspěvek na stravování

· nástupní mzda 30 000 - 40 000 Kč hrubého

Společnost
MATEO PACKING s.r.o.
Adresa
Smilovice – Újezdec
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Technik v chemickém průmyslu, Technolog v chemickém průmyslu, Mistr, Vedoucí výroby, Technik výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MATEO PACKING s.r.o., Tadeáš Hnátek
00420601141833
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.