VAFO PRAHA, s.r.o. je česká firma tvořená lidmi, kteří s láskou, vášní a profesionalitou vyvíjejí, vyrábějí a do celého světa distribuují krmiva. Pokud máš rád zvířata, něco pro ně chceš a umíš udělat, přečti si, co u nás můžeš dělat.

Regulatory Specialist Junior

Co vás čeká?

  • Odpovědnost za registraci produktů společnosti ve třetích zemích.
  • Tvorba a zpracování dokumentace.
  • Související úkony s registrací, ověřování a podání.
  • Komunikace s obchodními partnery s cílem zajištění úspěšné registrace.
  • Management a správa podkladů pro registrace.
  • Spolupráce s kontrolními orgány.
  • Ověřování textů dle platné legislativy.
  • Zajištění informačních toků s ostatními útvary společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Zkušenost s procesem regulatory a kvalita pro petfood/food/pharma vítána, není však podmínkou.
  • VŠ se zaměřením na přírodní vědy, ČZU, farmacie, veterina
  • Znalosti registračních/regulačních požadavků EU výhodou.
  • Anglický jazyk (schopnost se domluvit a číst i odbornou literaturu).
  • Řidičský průkaz a ochota cestovat.
  • Láska k mazlíčkům je podmínkou.

Co očekáváme od uchazeče?

  • Samostatnost a odpovědnost.
  • Orientace na výsledek.
  • Excelentní komunikační dovednosti.
  • Kritický pohled.
  • Schopnost řešit problémy.
  • Metodický přístup k práci a schopnost pracovat pod tlakem.
  • Schopnost poučit se z chyb a analyzovat neúspěch.

Co nabízíme? Poznáte naplno, až budete mezi námi. Teď něco málo .....

  • Jsme inovativním leaderem trhu v oblasti zvířecích parťáků.
  • Máme více než 25 let zkušeností s výrobou a distribucí krmiv, naše produkty se prodávají na více než 77 trzích Evropy a světa.
  • Jsme nezávislá rodinná společnost s vysokou flexibilitou vůči proměnám trhu.
  • Hýčkáme si přátelské prostředí, které je otevřené novým nápadům, projektům a tvůrčím aktivitám.
  • Škálu různých firemních benefitů.
  • Nástup možný dle vzájemné dohody.

Společnost
VAFO PRAHA, s.r.o.
Adresa
K Brůdku 94, Chrášťany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Potravinářství, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VAFO PRAHA, s.r.o., Kateřina Berková
722 985 170