Skupina MESIT je největší zaměstnavatel v Uherském Hradišti. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce sofistikované výrobky pro letadla, vrtulníky, tanky, obrněná vozidla, osobní i nákladní auta, autobusy, trolejbusy, tramvaje a dokonce i pro ponorky.

Z více než 1000 zaměstnanců koncernu je 30 % vysokoškolsky vzdělaných. Zakládáme si na pracovní kultuře respektující jejich potřeby a klademe velký důraz na příjemné pracovní prostředí. Jsme zodpovědným zaměstnavatelem, dodržujeme dohody, dlouhodobě zajišťujeme meziroční růst mezd.

Projektový manažer

Hlavním úkolem projektového manažera bude plánovat, koordinovat a úspěšně dokončovat svěřené projekty ve stanoveném termínu a v rámci daného rozpočtu projektu.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost AJ na velmi dobré úrovni slovem i písmem (podmínka), NJ výhodou
  • Zkušenost s obchodem na tuzemském i zahraničním trhu alespoň tři roky, ideálně ve strojírenské společnosti
  • ŘP skupina B – aktivní řidič
  • Znalost práce s PC (MS office – pokročilá úroveň)
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, týmovost, proaktivita a ochota cestovat

Náplň práce

  • Spolupráce na implementaci a nastavení projektového řízení
  • Řízení projektu – inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření
  • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu
  • Sestavení, vedení a řízení projektového týmu
  • Řízení komunikace v projektu, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu
  • Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu
  • Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu
  • Reporting stavu realizace projektu

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti patřící do skupiny OMNIPOL
  • Finanční ohodnocení respektující Vaše schopnosti a dovednosti
  • Zajímavou dynamickou práci s možností dalšího rozvoje a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele
  • Benefitní program, zvýhodněný mobilní tarif, slevy na nákup a servis vozidel
  • Firemní notebook a telefon

Společnost
MESIT holding a.s.
Adresa
Sokolovská 573, Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MESIT machinery, a.s.
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.