Jsme NEVEON a pěnové hmoty jsou celý náš svět. Naše síť 61 poboček v 18 zemích světa s více než 3 400 zaměstnanci nabízí kvalitní řešení z pěnových hmot pro širokou paletu použití, jako jsou matrace, sedadla do letadel, obložení interiéru automobilů, izolace, obaly, sportovní potřeby a mnohem víc.

Specialista BOZP/PO/ŽP (HSE)

Pracovní náplň:

  • Sledovaní obecně platných právních a bezpečnostních předpisů v oblastech BOZP/PO, životního prostředí a odpadového hospodářství
  • Vytváření a aktualizace řízené dokumentace, analýza rizik a vytváření systémových opatření k jejich prevenci
  • Fyzická kontrola pracovišť zaměřená na dodržování stanovených pravidel v oblasti OŽP, BOZP a PO
  • Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO, OŽP a odpadového hospodářství
  • Agenda spojená s evidencí pracovních úrazů
  • Zvyšování povědomí všech dotčených zaměstnanců, iniciování opatření k proaktivní prevenci nehod a pracovních úrazů, ochrany životního prostředí
  • Podpora a údržba systémů managementu dle ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001
  • Účast na auditech v oblasti HSE

Požadujeme:

  • Praxe minimálně 2 roky v oblasti BOZP/PO, životního prostředí, odpadové hospodářství
  • Zkušenosti s příslušnou legislativou
  • Školení technik BOZP/OZO je výhodou (možnost dalšího vzdělávání)
  • Znalost ISO 14001 a ostatní certifikace výhodou
  • Znalost AJ/NJ slovem i písmem
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Aktivní přístup k dané oblasti, zodpovědnost a pečlivost
  • Schopnost pracovat nejen samostatně, ale i v týmu
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Možnost profesně se dále rozvíjet v nově vznikajícím výrobním provozu
  • Školení a vzdělávání
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměna za aktivní účast
  • Flexi poukazy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vánoční prémie
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Bezplatné právní poradenství
  • Firemní akce

Společnost
NEVEON/Greiner PURTEC spol. s.r.o. Valašské Meziříčí
Adresa
Solární 870, Valašské Meziříčí – Krásno nad Bečvou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Výroba a průmysl, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.