Co vás čeká

Do nové expozice Selfie Market na Černém Mostě hledáme kolegy na pozici Vedoucí směny, kteří budou mít za úkol zajistit správný chod provozovny. Selfie Market je zábavná expozice, ve které jde především o fotografování. Spolu s našimi průvodci se budete kromě provozních věcí starat také o příjemnou atmosféru, díky které si naši návštěvníci kromě jedinečných fotek odnesou z naší expozice i nezapomenutelné zážitky a úsměv na tváři.

Koho hledáme?

Zajímá vás Instagram a další sociální sítě? Baví vás fotografování, hraní si s tvorbou originálních snímků a videí? Jste zodpovědní, dochvilní a se smyslem pro detail? Nezaleknete se práce s penězi a řešení nečekaných problémů? Umíte příjemně vystupovat a jednat s lidmi? Pak hledáme právě vás.

Výhodou bude, pokud budete umět

Pokud se domluvíte anglicky alespoň na úrovní B1-B2,tak je to plusový bod. Jestliže se navíc věnujete focení nebo byste se mu věnovat chtěli, tak je to paráda.

Co vám můžeme nabídnout

Čeká na vás práce v přátelském kolektivu. Pracovní dny budou plánovány ve stylu krátký a dlouhý týden, takže v týdnu zvládnete i vlastní pochůzky. Do vybraných muzeí v Praze se budete moci zajít podívat se slevou nebo úplně zdarma. Získáte zkušeností ve vedoucí pozici a pokud jste začínající influencer nebo fotograf, budete mít jedinečnou příležitost rozvíjet svůj talent.

Společnost
IAMPrague s.r.o.
Adresa
Chlumecká 765/6, Praha – Černý Most
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Kultura, umění a tvůrčí práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IAMPrague s.r.o., Kareřina Piskačová