Jsme česká společnost, působící na IT trhu již 17 let.
Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby spojené s digitalizací kanceláře (Digital Workspace), tedy od správy IT přes cloudové služby, virtualizace a hromadnou správu mobilních zařízení.
Kromě mobilních řešení nabízíme našim zákazníkům i hostingové a cloudové služby a s tím související IT správu.

Pokud se o nás a naší práci chcete dozvědět víc, můžete zde: https://www.system4u.cz

Marketing manager/ka

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Marketing manager,
se zaměřením na produktový marketing.

Základním předpokladem nového kolegy/kolegyně by měly být zkušenosti
v marketingu, nejlépe v oblasti IT služeb.

Co vás čeká:

  • Zodpovědnost za celofiremní marketing a tvorba koncepce marketingu
  • Rozvoj produktového marketingu
  • Příprava a správa marketingových kampaní a on-line aktivit
  • Sestavování a správa marketingového rozpočtu
  • Rozvoj a budování značky firmy
  • Analýza a vyhodnocování marketingových aktivit a kampaní
  • Spolupráce s obchodními partnery VMware, Samsung, Microsoft
  • Spolupráce s externími agenturami

Co by vám nemělo chybět:

  • Předešlá praxe v marketingu, nejlépe v oblasti IT služeb
  • Zkušenosti s produktovým marketingem
  • Znalost webových marketingových nástrojů (Google Analytics, AdWords)
  • Znalost anglického jazyka – mailová komunikace a čtení textů
  • Zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce
  • Aktivní dotahování věcí do konce
  • Výhodou je vzdělání v oboru marketingu

Co vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní práci v úspěšné IT společnosti, kde je prostor pro osobní i profesní růst
  • Příjemné a neformální pracovní prostředí v centru Brna
  • Flexibilní pracovní dobu, home office dle potřeby
  • Zdokonalování vaší angličtiny formou jazykového kurzu
  • Pokud s námi zůstanete, pak i možnost podílet se na úspěchu firmy prostřednictvím zaměstnaneckých akcií
  • Běžná pracovní výbava, notebook a telefon
  • Ostatní benefity rádi probereme při osobním setkání

Společnost
System4u a. s.
Adresa
Lidická 1879/48, Brno – Černá Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Specialista PR, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel