Pro našeho klienta, středně velkou firmu s mezinárodním přesahem, hledáme kandidáty a kandidátky, kteří mají chuť stát se součástí dynamického týmu.

Právník / Právnička

Pro našeho klienta, zavedenou českou investiční společnost s mezinárodním působením, hledáme vhodné kandidáty na pozici právníka / právničky.

Co Vás čeká

  • Poskytování právního poradenství zejména pro různorodé investiční projekty, od start-upů přes akvizice až po developerské projekty
  • Zpracovávání a posuzování návrhů smluv pro nové i stávající projekty
  • Administrace a správa stávajících komerčních smluv
  • Právní agenda spojená s dceřinnými společnostmi, jako např. zápisy z valné hromady
  • Sledování legislativních změn a jejich následná implementace

Stanete se součástí právního týmu, který vede zkušený manažer, proto nemusíte mít zkušenosti ze všech oblastí, ve kterých investiční skupina působí. Důležitá je však schopnost rychle se učit a pracovat na různorodých projektech.

Co byste měli mít

  • Vysokoškolské vzdělání v právním oboru
  • Praxe min. 3 roky (advokátní zkoušky velkou výhodou)
  • Znalosti z oblasti korporátního práva
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu
  • Logické a právní myšlení
  • Samostatnost a organizační schopnosti
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Proaktivní přístup k řešení úkolů
  • Motivace pracovat na různorodých projektech

Co nabízíme

  • Velmi zajímavou práci v české investiční skupině s mezinárodním působením
  • Atmosféra Family Office s možností zapojit se do různorodých projektů
  • Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání

Společnost
learn2grow s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura