Jsme módní oděvní společnost založená v Praze, s více než 20letými zkušenostmi zaměřená na prémiové světové značky. Daří se nám držet vysokou úroveň zákaznického servisu. Hledáme posilu do týmu

Brand manager

Co vás čeká

  • budeme mít na starost obchody s módním oblečením - jejich hladký chod
  • komunikace se zahraničními partnery

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky

Co vám můžeme nabídnout

  • 2x ročně kvalitní oblečení
  • multisport karta
  • mobilní telefon
  • kancelář v centru Prahy

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
My Style s.r.o.
Adresa
náměstí Republiky 1079/1a, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel