Marketing Director

Marketing Director – JVS GROUP s.r.o.

JVS GROUP s.r.o. – Společnost JVS Group patří od roku 2000 mezi největší evropské producenty a promotéry velkolepých výstav, koncertů světových hvězd, kulturních a vzdělávacích akcích a rodinných divadelních představení a show. JVS Group má v současnosti svoje pobočky na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Dubaji, působí tak na trhu s více než 80 miliony potenciálních návštěvníků. Její akce jsou však prezentovány i v mnoha dalších evropských i světových metropolích jako je Řím, Lisabon, Riad, Budapešť, Varšava, Bratislava a další.

Název pozice:

Náplň práce:

- Vedení a koordinace marketingového týmu v ČR i v zahraničí

- Příprava marketingové offline a online strategie, včetně marketingového plánu v rámci projektů společnosti

- Reklamní řízení daných projektů v rámci portfolia společnosti

- Implementace nových strategií vedoucích ke zvýšení výnosnosti a prodejů

- Správa marketingového rozpočtu

- Odpovědnost za kreativitu reklamních kampaní s cílem efektivně využít veškeré marketingové nástroje

- Vyhledávání nejvýhodnějších nabídek mediálních i finančních partnerů

- Vedení PR strategie pro online marketing společně s online marketing manažerem

- Shromažďování a analýza informací o výkonnosti kampaní (Google Ads, FB, IG) k měření návratnosti investic a identifikování oblasti příležitostí

- Monitoring reklamního plnění

- Podpora při organizaci a realizaci offline a online marketingových a komunikačních opatření v rámci realizace akce

- Tvorba a redigování textů pro interní a externí firemní publikace jako firemní brožury, inzeráty, oznámení, odborné a PR články, pozvánky, newslettery, aj.

- Dohled nad správou firemních webových stránek

- Veškerá reklamní agenda na českém, slovenském a polském trhu

Požadujeme:

- VŠ vzdělání

- Dobrou znalost mediálního prostředí

- Výbornou znalost práce na PC (Excel, Word, Power Point)

- Výborná znalost AJ

- Znalost PJ výhodou

- Dobré komunikační a organizační schopnosti

- Samostatnost, zodpovědnost

- Proaktivní přístup a nadšení ke svěřené práci

- Flexibilita a time management

- Aktivní ŘP skupiny B

- Osobní zkušenosti v komunikaci s novináři, případně vlastní kontakty výhodou

Nabízíme: různorodou práci na zajímavých projektech, přátelskou atmosféru, mladý kolektiv, prostor pro osobní růst, odpovídající finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti

Nástup: ihned

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici, nám zašlete Váš životopis a fotografii s motivačním dopisem.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Lomnického 1742/2a

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Požadované vzdělání: Vysokoškolské

Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)

Zadavatel: Zaměstnavatel

Společnost
JVS GROUP s.r.o.
Adresa
Lomnického 1742/2a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce
Typ pracovního poměru

JVS GROUP s.r.o., Monika Vodičková