MÉDEA, a.s., přední mediální agentura, hledá do svého týmu zkušeného zaměstnance na pozici:

Account Executive

Přední komunikační a mediální agentura MÉDEA a.s. poskytující komplexní služby v oblasti plánování a nákupu médií, hledá do svých řad nového kolegu.

Pokud se zajímáte o marketing a nové trendy v médiích, k tomu navíc máte i organizační schopnosti doplněné o logické uvažování, pak hledáme právě Tebe!

Pracovní náplň pozice:

- podílení se na realizaci reklamních kampaní pro naše klienty

- spolupráce s kolegy v interním týmu klientského servisu i dalšími odděleními mediální agentury

- administrativní a procesní zajištění zakázek klientů včetně práce s interním systémem pro evidování zakázek a reporting

Co vidíme jako dobré předpoklady, abys tuto práci zvládal/a:

- vystudovanou SŠ/VŠ ( ideálně marketingového, ekonomického nebo obchodního zaměření )

- systematické a logické myšlení

- zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail

- znalost MS Office ( především Excel )

- předchozí zkušenost s prací jakýmkoliv informačními či účetním systémem výhodou

My ti nabízíme:

- stabilní zázemí velké komunikační společnosti

- možnost profesního i kariérního růstu

- naučit se tvořit komplexní komunikační strategie i pro nadnárodní společnosti

- detailně poznat mediální trh v ČR i v zahraničí

- přátelskou atmosféru v týmu

- odpovídající platové ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištěné

- pracovní poměr na dobu neurčitou

Společnost
MÉDEA GROUP
Adresa
Mikuleckého 1311/8, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.