Společnost DELMART s.r.o. provozuje na českém trhu supermarkety a bistra s kvalitními potravinami.

ASISTENT/KA FRONT OFFICE

Do oddělení front office (nákup, řízení zásob, logistika, marketing) hledáme novou kolegyni/kolegu na (nejen) administrativní podporu. Jde o různorodou práci. Hledáme proaktivního, samostatného a v excelu zdatného kolegu.

Náplň práce:

- zápisy z porad a příprava podkladů

- příprava reportů a analýz (práce v datovém skladu, interním SW)

- úprava a nahrávání dat v interním SW

- aktualizace provozních databází

- archivace smluvní dokumentace

- administrativní podpora oddělení

- podpora nákupčích na jednotlivých projektech

- příprava podkladů pro marketing

- vzorová příprava eventových stolů pro prodejny

Požadujeme:

- aktivní znalost MS Office, zejména MS Excel

- analytické myšlení, zaměření na detail, samostatnost

- komunikativní znalost AJ

- zkušenosti v administrativě

Nabízíme:

- zaměstnanecké benefity – sleva 20% v prodejnách DELMART (i pro rodinného příslušníka), stravné, pružná pracovní doba, možnost home office, 5 týdnů dovolené

- místo výkonu práce - Praha východ - Čestlice

- termín nástupu dle dohody, pracovní smlouva na dobu neurčitou

POKUD VÁS POZICE ZAUJALA, ZAŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS

Společnost
DELMART s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel