Společnost Setos spol. s. r. o. je významný specializovaný distributor působící na českém trhu již od roku 1992.
Setos je lídrem v oblasti distribuce a prodeje mobilních telefonů, příslušenství, fototechniky a navigací s 21% podílem na trhu mobilních telefonů. Společnost provozuje největší nezávislou síť maloobchodních prodejen mobilních telefonů v ČR pod značkou SPACE (31 prodejen) a 7 oficiálních značkových prodejen SAMSUNG.

Skladník

Pro naši centrálu v Praze 9 Horních Počernicích hledáme skladníka.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za příjem a zaskladnění materiálu
  • Příprava a kompletace zásilek a jejich následné balení
  • Skladová manipulace s využitím moderní techniky
  • Práce v systému skladové evidence
  • Účast na inventarizacích

Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti s přátelskou atmosférou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci v menším a přátelském kolektivu
  • Zaměstnanecké slevy
  • Možnost koupě zboží na splátky bez úroku
  • Firemní akce
  • Multisport kartu

Naše očekávání:

  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Zkušenosti s prací ve skladu
  • Předchozí zkušenost s řízením VZV (retrak, čelní VZV)
  • Platný průkaz obsluhy motorových VZV výhodou
  • Základní znalost práce na PC

Společnost
SETOS spol. s r.o.
Adresa
Náchodská 2396/21, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SETOS spol. s r.o., Mgr. Ivana Lelková