Jsme dynamicky rostoucí technologická společnost HEVOLTA® se sídlem v Nizozemsku, která se zabývá vývojem a výrobou technologických produktů určených pro rezidenční a komerční využití. Naše produkty jsou inspirovány přírodou, vyznačují se jedinečným provedením a prvotřídním designem, který obohatí každý prostor.

Moderní technologie HEVOLTA® se nezaměřují jen na běžné domácnosti, ale do svých projektů zakládají i developerské společnosti. Pro přehled produktů HEVOLTA® navštivte náš web www.hevolta.cz

Pro zastoupení v České republice hledáme kolegu, který by se měl orientovat v nových technologiích v oblasti inteligentních domácích systémů, být aktivní a rychle se učit nové věci.

Co vám můžeme nabídnout

Plat od 32 000 - 40 000 Kč (dle zkušeností)
Nové kanceláře a showroom v Brně s výbornou lokalitou a bezproblémovým parkováním
Služební telefon a notebook
Možnost služebního vozidla
Možnost kariérního růstu
Kompletní zaškolení, další podpora a asistence
Příjemný kolektiv, který rád pomůže a poradí

Co vás čeká

Technická podpora produktů HEVOLTA® pro obchodní / realizační oddělení
Technická školení montážních partnerů HEVOLTA®
Podpora při rozvoji produktů HEVOLTA®
Rozvoj a technická správa pobočky HEVOLTA® Czech v Brně
Asistence skladového hospodářství

Požadavky na uchazeče

Technický typ s orientací na nové technologie
Ukončené vzdělání technického charakteru
Výborné komunikační schopnosti
Schopnost číst stavební výkresy, snaha vše pochopit Společnost
, samostatná řešení úloh s
podporou Preciznosti, systematičnosti a pořádku
Řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

technické
myšlení smysl pro nové technologie
schopnost číst stavební výkresy, snaha vše pochopit spolehlivost
podporou preciznosti, systematičnosti a pořádku

Pro více informací o pozici neváhejte napsat nebo zavolat na tel. čj. +421 910 485 445

Společnost
HEVOLTA Czech, s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Technika a vývoj, Zákaznický servis, Project Manager, Technik, Konstruktér, Servisní technik, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HEVOLTA Czech, s.r.o., Denis Vokál
+421 910 485 445