Dětská hřiště a sportovní zařízení vyrábíme, navrhujeme i stavíme. Děláme je s originálním designem a pro všechny generace. Jsme česká firma s téměř dvacetiletou historií a více než 4 000 realizacemi v ČR a zahraničí.

Hledáme vedoucího, který bude zodpovědný za chod výrobního areálu v Kuřimi, povede tým 20 lidí ve výrobě a realizaci zakázek. Pokud chcete za svou prací vidět výsledky, které dělají radost, pak jste možná ideální člověk pro nás a my ta pravá firma pro vás!

Náplň práce, hlavní odpovědnosti:

  • Vedení týmu cca 20 lidí ve výrobě a na realizacích
  • Řízení práce výroby (dle plánu zakázek…)
  • Organizace a kontrola instalací našich hřišť (včetně stavebních prací)
  • Spolupráce se subdodavateli
  • Odpovědnost za skladové hospodářství, expedici a dopravu na zakázky
  • Řízení správy a provozu výrobního areálu
  • Zodpovědnost za plnění odpovídajících technických a bezpečnostních norem

My vám nabídneme:

  • Kvalitní zázemí v menší stabilní české firmě
  • Zajímavé mzdové ohodnocení ve fixu
  • Motivující roční odměny k platu
  • Spolupráce na HPP, možno i na IČO – dle vašich preferencí
  • Auto i k soukromým účelům
  • Pružnou pracovní dobu s orientací na výsledky
  • Různorodou a tvůrčí práci v zajímavém oboru (typový i individuální sortiment a projekty)
  • Mobil
  • Notebook
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • Neformální a přátelský kolektiv
  • Zaškolení (uvedení do našeho oboru a know-how)
  • Nástup dle dohody, na kvalitního kolegu rádi počkáme …

Naše požadavky na vás:

  • VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • Zkušenost s řízením výroby nebo provozu, případně staveb se zodpovědností i za ekonomiku
  • Praxe v řízení kolektivu se vším, co k tomu patří
  • Přirozený respekt/autorita s prolidským přístupem
  • Vysoká disciplinovanost a flexibilita
  • Proaktivní a tvůrčí uvažování
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Analytické uvažování, odvaha dělat rozhodnutí

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Stavbyvedoucí, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Novitim s.r.o., Katarína Weiszerová
+420 792 249 379