Společnost SKYLAB spol. s r. o. je již přes 20 let spolehlivým partnerem v oblasti návrhu, realizace, správy sítí a informačních systémů s důrazem na komplexnost celého řešení. Hlavními cíli společnosti je dlouhodobá spolupráce založená na profesionálním i osobním přístupu k řešení daných projektů v rámci vysokého standardu firemní kultury.

SPECIALISTA TECHNICKÉ PODPORY

Rozšiřujeme tým naší Technické podpory a hledáme nového kolegu na pozici IT SPECIALISTA nebo IT SPECIALISTA JUNIOR, který nemusí umět vše, ale chce se učit nebo se ve svých znalostech neustále zdokonalovat.

TeamLeader Vás provede jako Váš mentor naším programem pro rozvoj a růst, který je Vám připraven na míru a po jehož zvládnutí budete mít možnost spolupracovat na dalších projektech i externích pracovištích.

Pracovní náplň:

  • · poskytování technické podpory uživatelům
  • · odpovědnost za hladký průběh řešení technických požadavků zákazníků
  • · instalace, evidence a kompletní správa HW, SW
  • · správa sítě u přidělených zákazníků (správa uživatelských účtů, nastavení přístupových práv, podpora uživatelů, řešení problémů se softwarovým a hardwarovým vybavením, rozvojové projekty…)
  • · vedení a aktualizace dokumentace informačního systému
  • · reporting stavu infrastruktury
  • · instalace a implementace systémů
  • · instalace síťových prvků LAN a WAN
  • · monitoring a dohled nad svěřenou infrastrukturou

Očekáváme:

  • · všeobecné povědomí o IT technologiích
  • · analytické myšlení
  • · základní orientaci v síťových službách (DNS, DHCP, WINS, Kerberos, LDAP,…)
  • · znalost fyzické architektury hardwaru
  • · znalost protokolů TCP/IP (fungování, konfigurace, zabezpečení, filtrace,…)
  • · znalost technologií Microsoft, výhodou je znalost Windows server, Linux, MAC OS
  • · ŘP sk. B, ochotu cestovat v rámci ČR
  • · znalost Aj alespoň na úrovni mírně pokročilý
  • · schopnost rychle se učit novým věcem
  • · že je na Vás spolehnutí, a není Vám cizí přesnost a pečlivost
  • · proaktivní přístup v hledání efektivních řešení
  • · samostatnost a ochotu přijmout za svou práci zodpovědnost
  • · týmovou spolupráci

Co vám můžeme nabídnout:

  • · pracovní poměr v silné a stabilní české společnosti
  • · zaškolení a mentoring
  • · různorodou činnost, která má smysl
  • · zajímavé projekty a přístup k nejnovějším technologiím
  • · prostor pro Vaši vlastní kreativitu a inovace
  • · firemní vzdělávání – podporu v profesním růstu a osobním rozvoji
  • · příjemnou pracovní atmosféru a přátelské kolegy
  • · po zaškolení do projektů zajímavé finanční ohodnocení
  • · příspěvek na stravování
  • · pro mimopražské – příspěvek na přechodné ubytování
  • · občerstvení na pracovišti
  • · celofiremní i týmové akce
  • · nástup možný ihned
  • · příjemné pracovní prostředí v Praze - nedaleko stanice metra C - Chodov

Těšíme se na všechna CV i na nové šikovné kolegy😊

Společnost
SKYLAB, spol. s r.o.
Adresa
Malebná 1089/77, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.