Máte chuť stát se součástí příjemného pracovního prostředí?

Pro náš výrobní závod v Praze Čakovicích hledáme posily do našeho týmu na pozici OPERÁTOR VÝROBY. Pracovní smlouva na dobu NEURČITOU!!

Náplň práce:

  • Práce na výrobní lince, kde se vyrábí naše produkty (kosmetické výrobky) dle pracovních návodů
  • Udržování svěřené linky v chodu
  • Výměna formátových dílů ve stroji, když přecházíte na nový produkt
  • Udržování stroje a prostoru kolem sebe stále čisté a uklizené
  • Kontrolování kvality
  • Přebírání a předávání informací o výrobě, komunikace a spolupráce s kolegy (dobrý český jazyk)

Koho hledáme:

  • Manuálně zručné bez speciálních požadavků na vzdělání a chuť pracovat
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědný přístup k práci
  • Zkušenost z výrobního prostředí vítána (není podmínkou)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní renomované společnosti s moderní výrobou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Po zapracování zvýšení hodinové mzdy
  • Třináctý plat
  • Stravenky
  • Další zaměstnanecké výhody
  • Odpovědnou práci
  • Nástup možný ihned

ZAŠKOLENÍ: Zkušební dobou vás provede kolega/kolegyně, který/á Vás naučí obsluhovat naše výrobní linky.

Společnost
MANUFAKTURA s.r.o.
Adresa
Cukrovarská 991, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Operátor CNC strojů, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MANUFAKTURA s.r.o., Štěpán Tůma