Naše firma není žádným nováčkem v oboru. Potkává se nás tu přes šedesát, z toho pětina pracuje v DASu více než 25 let. Máme za sebou přes 3000 zakázek a mnoho klientů s námi spolupracuje dlouhodobě. Díky tomu můžeme zaměstnancům zajistit stabilní příjem a smysluplnou práci, se kterou se mnoho našich kolegů loučí až v důchodu.

Manažer kvality

Zavedená česká firma DAS spol. s r. o. hledá do svého týmu kolegu / kolegyni, který má rád osobní výzvy a chuť pracovat na zajímavých projektech. Staňte se součástí našeho týmu a pracujte na HPP v příjemném prostředí frýdecko-místecké kanceláře.

Uvítáme...
- VŠ/SŠ technického směru (strojní)
- zkušenost z řízení výrobní kvality ve strojírenství
- znalost legislativy z oblasti uvádění výrobků na trh
- znalost ISO norem, metrologie a kalibrace
- uživatelská znalost práce na PC-Office, internet
- výhodou průkaz o certifikaci způsobilosti pro vizuální kontrolu povrchu svárů
- znalost AJ/NJ
- řidičský průkaz sk.B
- příjemné a reprezentativní vystupování
- časová flexibilita a loajalita

Co vás čeká?
- řízení a koordinování činností v oblasti kvality
- správa a zlepšování systému managementu jakosti dle ISO 9001
- řízení jakosti výrobků a metrologie
- řízení smluvních servisů a servisů v rámci záruky
- posouzení shody dle Zák. 22/97 Sb. u výrobků společnosti
- řešení nekvality a reklamací, návrhy nápravních opatření a jejich zpětná kontrola
- vedení archivu průvodní dokumentace a záznamů o jakosti výrobků
- dozor nad svařovacím procesem

Nabízíme
- zajímavou práci v české firmě
- práci na plný úvazek
- až 25 dnů dovolené dle odpracovaných let
- příspěvek na stravování, životní pojištění, Multisportkartu a další

Pokud vás zaujala naše nabídka, pošlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis nejpozději do 20. 1. 2022. Vše si pečlivě pročteme a nejpozději do 10 dnů se s vámi domluvíme na dalším postupu, případně vás rovnou pozveme na pohovor.

Společnost
D A S spol. s r. o.
Adresa
Frýdek-Místek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Specialista ISO, Technik ve strojírenství, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel